Jaspis mokait tromlovaný

Jaspis mokait tromlovaný

Jaspis mokait provází naší civilizaci už od dob antického Řecka a Říma, kde byl využíván k rytinám reliéfních portrétů i jako pečetidlo. Řekové, Egypťané i Římané si Jaspisu cenili jako drahokamu a připisovali mu  magickou sílu.

Jaspis pozitivně ovlivní ledviny a močový měchýř. Ženám přináší úlevu v období těhotenství a při těžkém porodu. Účinný je také při léčbě chorob vejcovodů a vaječníků. Jaspis zastavuje a zmírňuje různá krvácení a křeče, včetně menstruačních křečí a bolestí.

  • Velikost: cca 3-4 cm
  • Barva: tmavě hnědá
39,00 Kč
/ks
32,23 Kč bez DPH

Jaspis mokait pomáhá při léčbě poranění a otoků, čelních a nosních dutin. Dokáže nám ulevit při zánětu dásní i suchého kašle. Napomáhá čistit krev, aktivovat činnost jater a sleziny a posilovat imunitní systém.

Jaspis mokait dodává nadhled. Pomůže najít vnitřní klid a rovnováhu, jednodušeji pak skloubíme vnitřní duchovní naladění s  vnějšími aktivitami. Zmírní stres, nervozitu, zadrhávání v řeči a zlepší soustředění. Jaspis v nás umocní touhu poznávat nové věci a ukáže nám všechny možnosti. Pomůže rozhodnout se pro to správné. Je to velice motivační kámen a výborně funguje v boji s prokrastinací. Ideálním místem pro jaspis je pracovní prostor, pracovní stůl, protože dodává sílu a odvahu k realizaci úkolů.

Fotka produktu je pouze ilustrační, tvary a vzory se mohou lišit.

Tamblování, nebo též tromlování kamenů (podle toho, zda upřednostňujete angličtinu či němčinu ) je celkem zdlouhavý a piplavý proces. Laicky řečeno se z hrubého kusu kamene udělá pěkný a lesklý valounek (troml, tambl). 

ks

Parametry

Druh kamene
minerál
Barva kamene
tmavě hnědá

Specifické reference