Aventurín zelený tromlovaný

Aventurín zelený tromlovaný

Aventurín zelený je minerál, jehož barva je v úzkém spojení s přírodou a její energií a sílou.

Utiší emoce a dodá pocit klidu a rovnováhy. Možnost jeho použití je opravdu veliká, počínaje  kožními problémy a ztrátou vlasů vyvolanou stresem a konče psychickými obtížemi.

Aventurin je forma zabarveného křemene s průsvitností a přítomností šupinek.

  • Velikost: cca 3-4 cm
  • Barva: zelená
29,00 Kč
/ks
23,97 Kč bez DPH
Počet
Osobní odběr na prodejně
skladem

Aventurín je v těsném spojení s přírodou. S jeho podporou se naladíme na přírodní sílu a otevřeme svoji duši její čistotě a kráse. V srdci nám utiší emoce a rozčilení a rozeseje tam klid a radost. Jeho zelená barva rozloží nezdravé myšlenky, negativní pocity a prozáří problém. Navrátí nám naději a poskytne vnitřní klid. Působení zeleného avanturínu je velmi jemné a tak velmi dobře léčí problémy spojené s trvalým stresem a emočním přetížením.

Patří k nejvšestrannějším a nejúčinnějším kamenům. Jeho léčebné schopnosti s velkým úspěchem použít spolu s růženínem ve všech centrech lidského těla. 

Pomáhá při kožních problémech, alergiích a nemocech, které jsou většinou způsobeny nervozitou, stresem a nevyrovnaným duševním stavem. V těchto případech pokládáme kámen na srdce. Aventurín emoce rozkládá. Celkově můžeme aventurín použít prakticky pro všechny poruchy, jejichž původ je duševní, psychosomatický. Zmírní i chronickou bolest hlavy a migrény.

Fotka produktu je pouze ilustrační, tvary a vzory se mohou lišit.

Tamblování, nebo též tromlování kamenů (podle toho, zda upřednostňujete angličtinu či němčinu ) je celkem zdlouhavý a piplavý proces. Laicky řečeno se z hrubého kusu kamene udělá pěkný a lesklý valounek (troml, tambl). 

ks

Parametry

Druh kamene
minerál
Barva kamene
zelená

Specifické reference