Odvoz betonu a starého stavebního materiálu

Odvoz betonu a starého stavebního materiálu

Bouráte či rekonstruujete byt či dům a nevíte kam se sutí z betonu, cihel či s jiným stavebním materiálem? My se o likvidaci postaráme.

1 200,00 Kč
/3 m3
991,74 Kč bez DPH
Objem kontejneru v m3 (maximální hmotnost)
  • 3 m3
  • 6 m3
  • 8 m3
  • 11 m3

Kontejnery od milujemezahrady.cz

Jestliže nemáte k dispozici žádný dopravní prostředek, kterým byste suť a stavební materiál mohli odvézt k nám, můžete si sjednat přistavení kontejneru a odvoz od nás. 

Cena za přistavení kontejneru.

Výsledná cena za přistavení kontejneru vychází jednak z vybraného objemu kontejneru (cenu zjistíte zvolením objemu výše na této stránce) dále pak je potřeba započítat cenu za dopravu, která vychází zejména z ujeté vzdálenosti. Tu zjistíte až v košíku při procesu objednávky, jelikož je cena počítána z udané adresy. Je proto nutné při vyplňování adresy zvolit správnou doručovací adresu, kam skutečně chcete kontejner přistavit.

Vlastní doprava

Suť a jiný stavební materiál k nám můžete dovézt také po vlastní ose kdykoliv během otevírací doby. Raději si však předem ověřte, že od Vás bude mít kdo suť převzít na telefonním čísle +420 724 665 556.

Cena:

Cenu Vám upřesníme po telefonu nebo na místě při převzetí.

Otevírací doba:

Po-Pá 8:00-16:00

Adresa:

Říčanská 1799, 251 01 Říčany - Voděrádky

Kontakty: 

obchod@milujemezahrady.cz, +420 724 665 556

Další informace:

Na místě bohužel nelze prozatím platit kartou. Platbu tak můžete provést buď na místě v hotovosti nebo bankovním převodem na základě faktury.

3 m3

Specifické reference

3 dalších produktů ve stejné kategorii: