• Nové

Achát šedý tromlovaný

Achát šedý tromlovaný

Achát je  stabilizátor. Podpoří nás, když budeme potřebovat stabilitu a propojení s Matkou Přírodou. 

Achát nám pomůže odstranit napětí a apatii, utiší nejrůznější bolesti a pomůže nám uvolnit se při dýchacích potížích a očních nemocech. Pomůže nám i při kožních chorobách a bolestech hlavy. Nastávajícím maminkám může prospět u porodu.

Technické parametry: achát není jeden minerál, je to směs chalcedonu, křemene a opálu.

  • Velikost: cca 3-4 cm
  • Barva: šedá
39,00 Kč
/ks
32,23 Kč bez DPH
Počet
dodání 1-2 pracovní dny
skladem

Podporuje kreativitu, fantazii, vytrvalost, odvahu a vůli k životu. Posiluje sebedůvěru, vlastní schopnosti, sebepoznání, poznání vlastní identity a pud sebezáchovy. Pomůže nám volit správná slova při komunikaci při přímém jednání s blízkými i s nepřáteli. Ukáže nám směr v hledání pravdy. Může uklidnit při přijetí kritiky a nepříznivých zpráv. Dodá jistotu a sebedůvěru. Zmírňuje pocit nedocenění a méněcennosti. Zklidňuje ve stresových situacích a pomáhá při nadměrné psychické zátěži.

Achát podporuje funkci reprodukčních orgánů (u mužů i žen). Chrání a pomáhá ženám při porodu. Plátek achátu s krystalovou jeskyňkou poskytuje rostoucímu životu (v těhotenství) bezpečí a ochranu. Dodává důvěru a ulehčuje porod.

Také pomůže při alergiích a kožních problémech, protože očišťuje tělo od jedů. Podporuje funkci ledvin a močových cest. Zmírňuje horečnatá infekční onemocnění. Snižuje teplotu a tiší bolest.

Fotka produktu je pouze ilustrační, tvary a vzory se mohou lišit.

Tamblování, nebo též tromlování kamenů (podle toho, zda upřednostňujete angličtinu či němčinu ) je celkem zdlouhavý a piplavý proces. Laicky řečeno se z hrubého kusu kamene udělá pěkný a lesklý valounek (troml, tambl).

ks

Parametry

Druh kamene
minerál
Barva kamene
šedá

Specifické reference

3 dalších produktů ve stejné kategorii: