Žulová dlažební kostka 8-10 cm štípaná mix okrová-modrá

Žulová dlažební kostka 8-10 cm štípaná mix okrová-modrá

Dlažební kostka standardní velikosti a modré barvy pro realizaci pochozích i pojezdových cest a ploch.

  • Velikost: 8-10 cm
  • Barva: modrá
  • Druh kamene: žula

Objednat lze již od jedné kostky. Dopravu si zvolíte v košíku, avšak vzhledem k váze a objemu je vhodné ji domluvit individuálně.

970,00 Kč
/m2
801,65 Kč bez DPH

Žulová dlažební kostka modro šedé barvy o rozměrech 8-10 cm je trvanlivý a téměř nezničitelný výrobek z kamene, který je vhodný pro realizaci pochozích i pojezdových ploch. Používá se jako povrch příjezdových cest ke garážím, chodníčků či na veřejných plochách jako jsou náměstí, nádvoří, pojezdové cesty aj.

Životnost a vzhled

Žulové kostky jsou prvotřídním, velmi houževnatým a díky tomu velice odolným materiálem, který Vám vydrží téměř na věky. Používáním žulové kostky nedegradují, ale naopak nabývají na hodnotě díky zubu času, který se na nich po dobu používání podepsal.

Pokud se Vám povrch pod kostkami v průběhu let propadne, což je díky přírodním vlivům nevyhnutelné, můžete po srovnání podkladové vrstvy opět pokládat původní žulové kostky. Proto ačkoliv se prvotní investice může zdát jako dražší varianta, je ve dvacetiletém horizontu levnější, jelikož betonové produkty budou po tomto čase značně opotřebované s odroleným, špinavým povrchem a věříme, že budete zvažovat jejich výměnu.

Ať již zvažujete použití žulových dlažebních kostek na realizaci do Vaší zahrady či veřejného prostoru, díky jejich přírodnímu původu dodají Vašim plochám přirozenější a právě přírodnější vzhled, který se hezky doplňuje nejen s přírodním či historickým, ale také moderním stylem realizací.

Použití

Žulové kostky o rozměru 8-10 cm jsou vhodné pro povrchy zejména pojezdových ploch, ale také různých chodníčku, náměstí či jinde kde je požadována zpevněná plocha, přírodní či historický vzhled nebo vysoká trvanlivost. Na toto použití jsou pak vhodnější kostky o rozměrech 4-6 cm, protože se z nich vzory lépe skládají a mohou pak být propracované detailněji.

Žulové kostky také mají velmi nízké procento nasákovosti, proto unikající olej z automobilů absorbují pouze minimálně a ten pak nezanechává nevzhledné skvrny , což je poměrně dobrá vlastností pokud byste žulové kostky volili právě pro příjezd k Vaší garáži nebo jinou pojezdovou plochu.

m2

Parametry

Barva dlažebních kostek a odseků
mix okrová-modrá
Velikost dlažebních kostek a odseků
8-10 cm
Prodejní jednotka
m2 - metry čtvereční

Specifické reference

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený zákazník

Super kostka

Super kostka

3 dalších produktů ve stejné kategorii: