Ametyst fialový tromlovaný

Ametyst fialový tromlovaný

Ametyst je mocný kámen čistoty ducha. Má očistnou moc, snižuje nespavost a chrání proti nočním můrám. Je to kámen klidu. Zbavuje stresu a negativních emocí.

Pomáhá při intoxikaci organismu. Velice pmáhá při bolesti hlavy, nespavosti. Významnou roli hraje i u onemocnění cukrovkou a imunitního systému.

  • Velikost: cca 3-4 cm
  • Barva: světle fialová
35,00 Kč
/ks
28,93 Kč bez DPH
Počet
Osobní odběr na prodejně
skladem

Ametyst je kámen  proměny, změny, pochopení. Pomůže nám osvětlit denní vize a objasní noční sny. Pomáhá získat nadhled. Zahání pocit viny, pokud jsi nevinný a přitahuje k nám naději. Také posiluje věrnost partnerů, přátel, rodiny. Pracuje s podvědomím a negativními zážitky.

Ametyst je nápomocen proti bolestem všeho druhu, ve fyzické, citové i duševní. Dokáže ovlivnit i nemoci způsobené napětím, vyčerpáním, stresem a strachem.  Je hojně doporučován při neurózách všeho druhu, hysterii a halucinacím. Nejznámější využití ametystu je při bolestech hlavy a migréně. V takovém případě si přiložíme kámen na čelo, spánky nebo zátylek, podle toho, kde je původ naší bolesti a kde je bolest největší.

Dokáže pomoct i při závislostech na alkoholu, drogách a lécích. Zvyšuje nízký krevní tlak a pomáhá při cukrovce. Ametystu má vliv i při léčbě onemocnění krve a při vyrážkách pleti. Na pleť je vhodná voda, ve které se Ametyst nechá přes noc a pak použijeme jako pleťovou vodu. Pití vody, ve které byl Ametyst, čistí cévy a rovná látkovou výměnu.

Je vhodný i k dětem, dokáže je zklidnit, potlačit záchvaty vzteku a výbuchy zlosti. 

Fotka produktu je pouze ilustrační, tvary a vzory se mohou lišit.

Tamblování, nebo též tromlování kamenů (podle toho, zda upřednostňujete angličtinu či němčinu ) je celkem zdlouhavý a piplavý proces. Laicky řečeno se z hrubého kusu kamene udělá pěkný a lesklý valounek (troml, tambl). 

ks

Parametry

Druh kamene
minerál
Barva kamene
fialová

Specifické reference

Mohlo by vás také zajímat

3 dalších produktů ve stejné kategorii: